Beauty Point, Makeup

Makeup-et nga Lancome që do e lumturonin çdo grua këtë 7-8 Mars!

  1. LANCOME TEINT IDOLE ULTRA WEAR CARE & GLOW SERUM FOUNDATION:

Të gjesh fondotintën e duhur nuk është më një problem. Ne në Beauty Point kemi zgjidhjen per ju!

‘Lancome teint idole ultra wear’ është një fondotintë për të gjitha llojet e lëkurave, me bazë serumi hidratues, mbulim mesatar, spf 27 dhe që lë një përfundim natyral me shkëlqim.

 

  1. LANCOME HYPNOSE EYESHADOW:

Paleta e syve me 5 nuanca të ndryshme që varion nga ngjyra mat në metalike i ofron adhuruesve të grimit një pigment te lartë që aplikohet lehtë. E bërë për të qëndruar gjatë dhe e rehatshme për ta marrë kudo me vete.

Një ‘MUST’ për ty që nuk të shpëtojnë detajet!

 

  1. LANCOME LE 8 HYPNOSE MASCARA:

Lancome si asnjëherë tjetër ka krijuar një rimel të cilin do ta dashuroni që në aplikimin e parë. Le 8 Hypnose është një rimel i përbërë nga 91% balsam dhe 8% aminoacide ri gjallëruese që i sjellin në jetë qerpikët. Furça e butë krijon volum të menjëhershëm dhe qerpikët tuaj do të ndihen më të shëndetshëm që në 4 javët e para.

 

  1. LANCOME L’ABSOLU LACQUER:

E çfarë do ta bënte atë më të lumtur sesa ngjyra perfekte e kuqe për buzët? Një grim nuk është kurrë i përfunduar pa buzëkuqin e duhur.

‘Lancome l’absolu lacquer’ është ajo që po kërkoni, një buzëkuq me ndriçim të lartë që ndihet jashtëzakonisht i lehtë. I përbërë nga glicerina, buzët ndjehen të hidratuara gjatë gjithë ditës.

Related Posts