Miresevini ne Beautypoint.al

Nje lider prestigjoz ne tregtimin e produkteve te parfumerise dhe kozmetikes selektive me 5 pika shitjesh ne Tirane, Durres, Vlore dhe Shkoder. Qellimi I kompanise sone eshte te krijojme nje pervoje terheqese te blerjes se produkteve te kujdesit personal. Permes inovacionit dhe frymes sipermarrese te vazhdueshme, Beautypoint inkurajon klientet te eksplorojne universin e bukurise dhe kujdesit personal.

Që nga viti 1995, Beautypoint ka qenë pioneer  i industries se bukurise duke dhene kontributin e saj së ne  fuqizimin e ketij sektori në Shqiperi, i udhëhequr nga vlerat e kompanisë tone.

Blerja ne Beautypoint.al eshte shume e thjeshte, mjafton te regjistroheni ne dyqanin tone online dhe te zgjidhni produktet e bukurise te cilat ju nevojiten. Ju mund te paguani duke perdorur nje game te gjere te metodave te pageses, si Cash Visa, Visa Electron, Mastercard, American Express, or Maestro.

Stoku ynë përfshin një gamë të gjere të produkteve të ndryshme, duke përfshirë markat më luksoze dhe markat ekskluzive.Te gjithe produktet e bukurise qe ju nevojiten mund te gjenden lehtesisht ne asortimentin tone. Ju mund të blini te sigurte ne Beautypoint.al, pasi ne garantojmë se të gjitha produktet tona janë 100% origjinale/autentike

.Personeli yne do jete gjithmone ne dispozicionin tuaj per tju keshilluar dhe udhehequr ju ne procesin e gjetjes se produkteve te duhura dhe te pershtatshme per ju.

Me eksperiencen e tyre disa vjecare do e bejne eksperiencen tuaj te blerjes me te lehte dhe shume me te kenaqshem.

Shpresojmë që të kaloni pak kohë në shfletimin e linjave tona ekskluzive të produkteve dhe të gjeni produktin e bukurisë që ju kërkoni.

Keni ndonje pyetje per ne?