Lexo më shumë
Beauty Point, Parfume, Përshtypje Produktesh

Libre L’Absolu Platine: Përqafimi i elegancës në argjend!

Libre L'Absolu Platine i lançuar në 2023, i përket familjes së aromave florale orientale, e karakterizuar nga një përzierje harmonike e notave lulesh dhe orientale. Hapja e Libre L'Absolu Platine është gjallëruese dhe e ndritshme,...

Lexo më shumë

Lexo më shumë
Beauty Point, Parfume, Përshtypje Produktesh

Zbuloni fragrancën më të re nga Givenchy, ‘Gentleman Society Extreme’!

Prezantimi i kryeveprës më të fundit të fragrancave nga Givenchy, ‘Society Extreme’, një aromë e pasur që ndez shqisat me kompleksitetin dhe joshjen e saj magjepsëse. Në thelbin e saj, kjo aromë është një simfoni...

Lexo më shumë

Lexo më shumë
Beauty Point, Këshilla, Parfume, Përshtypje Produktesh

Për të gjitha adhurueset e ‘Versace’, ky artikull është për ju!

Festoni gëzimin e sezonit festiv me setet e dhuratave nga Versace. Për ata që vlerësojnë fragrancën e shkëlqyer dhe prekjen ikonike të Versace, këto komplete dhuratash janë një zgjedhje perfekte. Çdo grup është një...

Lexo më shumë

Lexo më shumë
Këshilla, Parfume, Përshtypje Produktesh

“Eleganca mbretërore: Set Dolce & Gabbana ‘KING’ dhe ‘QUEEN’ – Një Duo i përsosur i dhuratave për festa!”

Me afrimin e sezonit të festave, fillon kërkimi për dhuratat ideale të Krishtlindjeve. Nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë që tregon luks, sofistikim dhe një prekje hijeshie mbretërore, Setet Dolce & Gabbana ‘KING’...

Lexo më shumë

Lexo më shumë
Beauty Point, Këshilla, Parfume, Përshtypje Produktesh

Alien nga Mugler: Një Simfoni Qiellore e Jaseminës dhe Misterit, Duke Shpallur Elegancën Jashtëtokësore.

Nisni një udhëtim të botës tjetër me parfumin Mugler's Alien - një aromë që tejkalon të zakonshmen për të ripërcaktuar artin e joshjes. Që nga momenti kur prek lëkurën tuaj, Alien hedh një magji mistike dhe...

Lexo më shumë

Lexo më shumë
Beauty Point, Këshilla, Parfume, Përshtypje Produktesh

Parfumi Flowerbomb i Viktor & Rolf, ku shkëlqimi i luleve takohet me sofistikimin e përjetshëm.

Filloni në një udhëtim nuhatës me aromën ikonike të Viktor & Rolf, Flowerbomb. Ky eliksir magjepsës është një festë e feminitetit, e krijuar me përpikëri për të magjepsur shqisat dhe për të lënë një shenjë të...

Lexo më shumë

Lexo më shumë
Beauty Point, Parfume, Përshtypje Produktesh

Mirë se vini në botën e aromave luksoze: New Azzaro Wanted Eau de Parfum.

Një kryevepër nuhatëse që mishëron fuqinë, joshjen dhe sofistikimin. Kjo aromë është një festë e njeriut modern që përqafon sfidat dhe nxjerr vetëbesim pa mundim. Përbërja e Azzaro Wanted EDP është një përzierje harmonike e...

Lexo më shumë