Lexo më shumë
Beauty Point, Këshilla, Parfume, Përshtypje Produktesh

Parfumi Flowerbomb i Viktor & Rolf, ku shkëlqimi i luleve takohet me sofistikimin e përjetshëm.

Filloni në një udhëtim nuhatës me aromën ikonike të Viktor & Rolf, Flowerbomb. Ky eliksir magjepsës është një festë e feminitetit, e krijuar me përpikëri për të magjepsur shqisat dhe për të lënë një shenjë të...

Lexo më shumë