Home » TRUSSARDI

Shfaqen 1 - 21 nga 32 rezultate

Shiko Filtrat

Riflesso Blue Vibe

8,700 L11,400 L

Black Rose

11,600 L

Donna Eau de Parfum

6,700 L13,000 L

Trussardi Silky Body Lotion

Uomo

6,400 L14,800 L

Donna Pink Marina

5,900 L11,400 L

Set Trussardi EDT 100ML +Shampo Trupi 200 ML + Deodorant 100 ML

11,400 L

PURE JASMINE EDP

7,000 L12,000 L

COURTYARDS CASTELLO SFORZESCO EDPI 100ML

25,900 L

PAINTINGS OF PALAZZO REALE EDP 100ML

25,900 L

WALKING IN PORTA VENEZIA EDP 100ML

22,900 L

ALBA SUI NAVIGLI EDP 100ml

22,900 L

Trussardi Eau de Parfum

6,500 L12,000 L

Le Vie di Milano-Via Fiori Chiari

22,900 L

Le Vie di Milano-Via Della Spiga

22,900 L

Le Vie di Milano-Porta Nuova

22,900 L

Le Vie di Milano-Piazza Alla Scala

22,900 L

Le Vie di Milano-Musc Noir Perfume Enhancer

22,900 L

Le Vie di Milano-Galleria Vittorio Emanuele

22,900 L

Riflesso Deo Stick

Riflesso Deodorant Spray

3,500 L

Per me teper se 100 vjet, marka e njohur per qenin e gjahut simbol ikone ka perfaqsuar ne menyre te vazhdueshme evolucionin e stilit italian. Rrenjet e forta ne zejtari dhe punimet e lekures jane gjithmone te azhornuara ne menyre qe te prodhojne produkte dhe aksesore moderne. Kjo ka cuar ne krijimin e veshjeve dhe aksesoreve unike- shprehje e luksit bashkekohor- te frymezuar nga ambjenti dinamik metropolitan qe i rrethon duke u perqendruar tek stili i jetes modern.