Back
Home » Dyqani » Trussardi Eau de Parfum
TRUSSARDI

Trussardi Eau de Parfum

7,600 L12,900 L

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

NJE DEKLARATE FEMINILITETI TE FUQISHEM. Fragranca e re Trussardi interpreton femren e sotshme.E GUXIMSHME, KRENARE, IKONE. Nje femer shume e lire, karizmatike dhe e fuqishme, qe nuk ka frike te jetoje ne maksimum.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni ne pikat e pulsit: kyce, ne parakrah dhe qafe.

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA( WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, ETHYLHEXYL, METHOXYCINNAMATE, COUMARINE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL ALCOHOL, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL), CITRATE, CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, BENZYL CINNAMATE, BHT.

Informacion shtesë
Marka

Masa

, ,

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Trussardi Eau de Parfum”
Rreth Markës
Per me teper se 100 vjet, marka e njohur per qenin e gjahut simbol ikone ka perfaqsuar ne menyre te vazhdueshme evolucionin e stilit italian. Rrenjet e forta ne zejtari dhe punimet e lekures jane gjithmone te azhornuara ne menyre qe te prodhojne produkte dhe aksesore moderne. Kjo ka cuar ne krijimin e veshjeve dhe aksesoreve unike- shprehje e luksit bashkekohor- te frymezuar nga ambjenti dinamik metropolitan qe i rrethon duke u perqendruar tek stili i jetes modern.