Back
Home » Dyqani » COURTYARDS CASTELLO SFORZESCO EDPI 100ML
TRUSSARDI

COURTYARDS CASTELLO SFORZESCO EDPI 100ML

25,900 L

Një lidhje dashurie mes trëndafilit, mbretëreshës së luleve, dhe shafranit, mbretit të erëzave. Një prekje mjalti dhe temjani përzihen në tharjen e ngrohtë për të festuar pasurinë.

Lexo më shumë →

Barkodi: 8058045432654 Kategorite: , , , , Tag:
Përshkrim

“”Kam parashikuar një takim romantik në oborrin e madhështorit Castello Sforzesco, monumenti historik i Milanos. Mendova për Trëndafilin, mbretëreshën e luleve, çmendurisht e dashuruar me Shafranin, mbretin e erëzave. Shtova një prekje mjalti dhe temjan për të përmirësuar aspektin e pasur dhe të artë të kësaj marrëveshjeje. Së fundi, duke krijuar një bazë të ngrohtë orientale drunore, doja të festoja Castello Sforzesco-n me gjithë bollëkun e saj.” – Luca Maffei dhe Antoine Lie, Parfumerë”

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “COURTYARDS CASTELLO SFORZESCO EDPI 100ML”
Rreth Markës
Per me teper se 100 vjet, marka e njohur per qenin e gjahut simbol ikone ka perfaqsuar ne menyre te vazhdueshme evolucionin e stilit italian. Rrenjet e forta ne zejtari dhe punimet e lekures jane gjithmone te azhornuara ne menyre qe te prodhojne produkte dhe aksesore moderne. Kjo ka cuar ne krijimin e veshjeve dhe aksesoreve unike- shprehje e luksit bashkekohor- te frymezuar nga ambjenti dinamik metropolitan qe i rrethon duke u perqendruar tek stili i jetes modern.