TRUSSARDI

Le Vie di Milano-Via Fiori Chiari

22,900 L

” Duke ecur gjate Via Fior Chiari, ju ndjeni historine e ketyre kalldremeve te vjetra dhe te admironi komunitetin rretherrotull me kafene dhe dyqane te vecanta. Doja te percillja ekte atmosfere lirie dhe qetesie per ta trasformuar ne nje fragrance goditese. KKam zgjedhur paculin, esencen bohemiane, per kete impresin lirie dhe disntinksioni.. Kam shtuar nje specie te ngrohte per te evokuar veren ne nje dite tipike te zymte e te ftohte ne MIlano.Duke u perziere me mjegullen, krijon nje note kontrasti te sofistikuar. Pierre-Constantin Guéros parfumier.

Lexo më shumë →

Barkodi: 8058045423461 Kategorite: , , , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni parfumin ne 3 pikat e pulsimit: kyci, pjese e brendshme e berrylit dhe ne qafe.

INGREDIENTET

Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Bht, Citral, Linalool.

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Le Vie di Milano-Via Fiori Chiari”
Rreth Markës
Per me teper se 100 vjet, marka e njohur per qenin e gjahut simbol ikone ka perfaqsuar ne menyre te vazhdueshme evolucionin e stilit italian. Rrenjet e forta ne zejtari dhe punimet e lekures jane gjithmone te azhornuara ne menyre qe te prodhojne produkte dhe aksesore moderne. Kjo ka cuar ne krijimin e veshjeve dhe aksesoreve unike- shprehje e luksit bashkekohor- te frymezuar nga ambjenti dinamik metropolitan qe i rrethon duke u perqendruar tek stili i jetes modern.