TRUSSARDI

PAINTINGS OF PALAZZO REALE EDP 100ML

25,900 L

Piper intrigues Timut përzihet me qumështin e ëmbël dhe kremoz të bajames. Varësia vazhdon me sofistikimin e drurit. Një homazh për pjatën milaneze “oriz dhe qumësht”.

Lexo më shumë →

Barkodi: 8058045432630 Kategorite: , , , Tag:
Përshkrim

“Kjo aromë aristokratike është ndërtuar rreth lëndëve të para më të pasura dhe më të kushtueshme. Për të mishëruar shkëlqimin luksoz të Palazzo Reale, vendosa të përdor erëza dhe aroma që kujtojnë materialet e çmuara të kohës si drurët, balsamët dhe rrëshirat. përmirësoj modernitetin dhe butësinë e kësaj parfume, shtova një akorde të qumështit të bajameve të varur, të thellë dhe të sofistikuar.” – Pierre-Costantin Guéros, parfumier”

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “PAINTINGS OF PALAZZO REALE EDP 100ML”
Rreth Markës
Per me teper se 100 vjet, marka e njohur per qenin e gjahut simbol ikone ka perfaqsuar ne menyre te vazhdueshme evolucionin e stilit italian. Rrenjet e forta ne zejtari dhe punimet e lekures jane gjithmone te azhornuara ne menyre qe te prodhojne produkte dhe aksesore moderne. Kjo ka cuar ne krijimin e veshjeve dhe aksesoreve unike- shprehje e luksit bashkekohor- te frymezuar nga ambjenti dinamik metropolitan qe i rrethon duke u perqendruar tek stili i jetes modern.