Back
Home » Dyqani » Libre Eau de Toilette
YVES SAINT LAURENT

Libre Eau de Toilette

9,100 L17,900 L

LIBRE, Eau de Toilette I ri nga Yves Saint Laurent. Fragrance e nje femre sensuale dhe te guximshme qe zbulon nje liri te zhveshur, liria per te jetuar gjithcka ne lekure.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Struktura ikone e Libre, nje tension ndermjet lules se portokallit fisnike nga Maroku dhe livando nga Franca, e krijuar posacerisht per Yves Saint Laurent, eshte e reinterpretuar ne nje sensualitet modern, me shkelqim dhe te fresket. Feminiliteti karnal i absolutit te lules se portokallit, shkrihet bashke me nje akord te paster caji te bardhe, duke cliruar ngrohtesi-freski nga kjo arome duke lene nje gjurme sensuale. Shishja ikone e Libre eshte rikrijuar ne nje version te holluar me te gjate e gershetuar me kasandren e arte te thurur ne xham. Libre Eau de Toilette permban nje fragrance te re deliakte ngjyre roze e arte qe celebron feminilitetin ne skaj te nuditetit. Misherimi i nje lirie te re te zhveshur.

UDHEZIME PER PERDORIM

Apply on pulse point: wrist, inner elbow and neck.

INGREDIENTET

ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER / EAU, LINALOOL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, METHYL ANTHRANILATE, BENZYL ALCOHOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, GERANIOL, CINNAMYL ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, ISOEUGENOL, FARNESOL, CI 14700 / RED 4, CI 19140 / YELLOW 5, CI 60730 / EXT. VIOLET 2. (F.I.L. C267903/1)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Libre Eau de Toilette”
Rreth Markës
Yves Saint Laurent eshte nje simbol I unicitetit, krijimtarise dhe luksit, njekohesisht ne mode dhe ne boten e parfumerise dhe kozmetikes. Produktet ekskluzive te kozmetikes, makeup-it dhe parfumet nga Yves Saint Laurent perbejne nje pjese integrale te kesaj marke. Mahnituni nga perberja unike e Black Opium ose trajtojeni fytyren tuaj me produktet e koleksionit Touche Eclat. Perjetoni eksperiencen luksoze te produkteve ikone. Yves Saint Laurent- aty ku bukuria trasformohet ne veprim.