Home » YVES SAINT LAURENT

Shfaqen 1 - 21 nga 111 rezultate

Shiko Filtrat

Black Opium Nuit Blanche

7,300 L14,600 L

Libre Eau de Parfum

10,900 L20,700 L

Black Opium Eau de Parfum

9,900 L19,400 L

Libre Eau de Parfum Intense

11,200 L21,900 L

Y Déodorant Stick

La Nuit De L’Homme Bleu Electrique

8,000 L14,100 L

BLACK OPIUM OVER RED

10,800 L20,300 L

Libre Le Parfum

11,500 L22,600 L

Black Opium Extreme

10,900 L20,600 L

Y Le Parfum

14,200 L19,500 L

Manifesto L’Eclat

10,500 L14,500 L

Rouge Pur Couture

Original price was: 5,800 L.Current price is: 2,900 L.

Y Eau de Parfum

11,900 L16,100 L

Black Opium Floral Shock

11,500 L14,900 L

SET LIBRE 50ML+BL+MVEFC+POUCH

15,800 L

Y Reno Eau de Toilette

8,500 L14,900 L

MASCARA LASH CLASH 01 MV

Black Opium Le Parfum

11,300 L21,200 L

Mon Paris Intensement

9,300 L18,600 L

Touche Eclat Le Teint

7,600 L

Couture Eyeliner

5,300 L

Yves Saint Laurent eshte nje simbol I unicitetit, krijimtarise dhe luksit, njekohesisht ne mode dhe ne boten e parfumerise dhe kozmetikes. Produktet ekskluzive te kozmetikes, makeup-it dhe parfumet nga Yves Saint Laurent perbejne nje pjese integrale te kesaj marke. Mahnituni nga perberja unike e Black Opium ose trajtojeni fytyren tuaj me produktet e koleksionit Touche Eclat. Perjetoni eksperiencen luksoze te produkteve ikone. Yves Saint Laurent- aty ku bukuria trasformohet ne veprim.