Back
Home » Dyqani » Idôle L’Intense Eau de Parfum
LANCOME

Idôle L’Intense Eau de Parfum

8,600 L16,300 L

Idole L’Intense eshte nje fragrance me e forte dhe me nota me te pastra, te mbeshtjella nga akordet sensuale te vaniljes. Nje trendafil rrezatues dhe nje kaleidoskop jasemini, te cilat e bejne ate parfumin me te mire per nje ndjesi me te shkelqyeshme ne lekure.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Kjo fragrance eshte per femrat te cilat kane endrra te medha, nje brez I grave pushtuese, te forta dhe te guximshme. Nje fragrance per udheheqeset e se ardhmes, te lavdishme, te cilat ndezin flaken drejt suksesit. Tani është koha juaj, ndizni këtë rreze drite dhe bëhuni një Idôle gjurmuese për të tjerët.Bota do të shkëlqejë më shumë sepse kur të keni sukses, ju frymëzoni të tjerët të ngjiten në lartësi të reja. Eshte koha juaj per te qene idhulli i vetes tuaj.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni prapa fundit te vesheve, brenda kyceve dhe rreth berrylave.

INGREDIENTET

ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER / EAU ● BENZYL SALICYLATE ● BENZYL ALCOHOL ● HYDROXYCITRONELLAL ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● HEXYL CINNAMAL ● LINALOOL ● LIMONENE ● CITRONELLOL ● ALPHA-ISOMETHYL IONONE ● COUMARIN ● BENZYL BENZOATE ● FARNESOL ● GERANIOL ● METHYL ANTHRANILATE ● TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE ● CITRAL ● EUGENOL ● CI 14700 / RED 4 ● CI 60730 / EXT. VIOLET 2 ●

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Idôle L’Intense Eau de Parfum”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.