Back
Home » Dyqani » Narciso Eau de Parfum Ambree
NARCISO RODRIGUES

Narciso Eau de Parfum Ambree

8,300 L14,500 L

Një aromë rrezatuese, e frymëzuar nga lëkura e ndritshme dhe e puthur nga rrezet e diellit: NARCISO Eau De Parfum AMBRÉE është fragranca më e fundit në koleksionin NARCISO.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Zemra ikonike MOSS e NARCISO eshte zgjeruar nga frangipani, ylang-ylang, amber, druri I kedrit dhe cashmeran. Rezultati eshte nje perberje unike, terheqese dhe magnetike. Aroma e një gruaje, dehëse, tepër femërore dhe plot dritë që josh me tiparet e saj magjike dhe misterioze.

UDHEZIME PER PERDORIM

Sprucojeni ne lekure duke u fokusuar ne zonen e kyceve, prapa vesheve dhe prapa gjunjeve.

INGREDIENTET

ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER BENZYL SALICYLATE • LINALOOL •HEXYL CINNAMAL BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE•ETHYL HEXYL METHOXYCNNAMATE•LIMONENE•BENZYL ALCOHOOL • CITRONELLOL•COUMARIN • HYDROXYCITRONELLAL • CINNAMYL• ALCOHOL BENZYL BENZOATE• ISOEUGENOL• FARNESOL CITRAL CI 14700(RED 4) • CI 19140 (YELLOW 5) • BHT • CI 60730 (EXT. VIOLET 2)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Narciso Eau de Parfum Ambree”
Rreth Markës
Kjo eshte hijeshia pertej elegances. Me Narciso Rodriguez, nje shprehje e re e "feminilitetit te perjetshem" del ne pah: nje sjellje qe eshte njekohesisht klasike dhe moderne, nje kombinim delikat sensualiteti dhe delikatese natyrale.