Back
Home » Dyqani » Donna Pink Marina
TRUSSARDI

Donna Pink Marina

5,900 L11,400 L

Trussardi Donna Pink Marinaeshte nje fragrance romantike, e shkelqyeshme, florale e perfshire ne familjen e Trussardit ne qershor te 2020

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Kjo fragrance pershkruan nje moment perfekt ne plazh, kur rera eshte e ngrohte dhe dielli eshte duke perenduar, duke u zhytur dalengadale ne det. Cdo gje behet roze dhe e heshtur nderkohe qe dallget e detit shtrihen lehtesisht ne breg.

UDHEZIME PER PERDORIM

Sprucojeni ne lekure duke u fokusuar ne zonen e kyceve, prapa vesheve dhe prapa gjunjeve.

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • LIMONENE •LINALOOL •ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE• BENZYL SALICYLATE• CITRONELLOL • GERANIOL • ETHYLHEXYL SALICYLATE• BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • CITRAL • BENZYL BENZOATE • ISOEUGENOL • BHT•

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Donna Pink Marina”
Rreth Markës
Per me teper se 100 vjet, marka e njohur per qenin e gjahut simbol ikone ka perfaqsuar ne menyre te vazhdueshme evolucionin e stilit italian. Rrenjet e forta ne zejtari dhe punimet e lekures jane gjithmone te azhornuara ne menyre qe te prodhojne produkte dhe aksesore moderne. Kjo ka cuar ne krijimin e veshjeve dhe aksesoreve unike- shprehje e luksit bashkekohor- te frymezuar nga ambjenti dinamik metropolitan qe i rrethon duke u perqendruar tek stili i jetes modern.