Home » LANCOME

Shfaqen 1 - 21 nga 166 rezultate

Shiko Filtrat

Lash Idôle Mascara

2,300 L4,900 L

IDOLE LINER

Idole Aura

7,900 L12,700 L

Set Rénergie Multi-Lift Ultra

13,000 L

La Vie Est Belle L’Eclat Eau de Toilette

11,100 L14,900 L

Advanced Genifique Serum

6,000 L17,100 L

Crayon Khol

3,100 L

Plumer Liner

4,700 L

La vie est belle Iris Absolu

10,400 L19,800 L

Advanced Génifique Eye Cream

Idôle L’Intense Eau de Parfum

8,600 L16,300 L

Monsieur Big Extreme Black Mascara

La Vie Est Belle x Atelier Paulin

12,700 L

La Vie Est Belle L’Eclat Eau de Parfum

9,800 L15,900 L

La Nuit Tresor

11,000 L18,100 L

Visionnaire Advanced Skin Corrector Serum

6,500 L17,000 L

L’Absolu Mademoiselle Shine

5,100 L

LA NUIT TRESOR LE PARFUM

11,000 L17,800 L

Idole Now EDP

8,500 L16,500 L

Lancome Set Hypnose Mascara +Bi-facil 30ml+Advanced Genefique Yeux

Génifique Serum Skin Regimen Set

11,900 L

Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.