Back
Home » Dyqani » La Vie Est Belle Eau de Parfum
LANCOME

La Vie Est Belle Eau de Parfum

9,300 L15,600 L

Perhapeni lumturine me La vie Est Belle, Fragranca me e shitur e Lancome per femra. E misheruar nga Julia Roberts, La Vie Est Belle eshte nje deklarate universale e bukurise se jetes. Nje arome unike e krijuar nga tre parfumiere franceze.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Perhapeni lumturine me La vie Est Belle, Fragranca me e shitur e Lancome per femra. E misheruar nga Julia Roberts, La Vie Est Belle eshte nje deklarate universale e bukurise se jetes. Nje arome unike e krijuar nga tre parfumiere franceze.

UDHEZIME PER PERDORIM

Sprucojeni La vie est belle ne lekuren tuaj, duke u fokusuar ne zonat e ngrohta te trupit: pjesen e brendshme te kyceve, poshte vesheve dhe prapa gjunjeve.

INGREDIENTET

ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • LINALOOL • BENZYL SALICYLATE • LIMONENE • METHYL ANTHRANILATE • TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE • ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • CI 147 / RED 4 • CI 172 / RED 33 • CI 475 / YELLOW 1 • GERANIOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • COUMARIN • FARNESOL • CITRAL • CITRONELLOL • BENZYL ALCOHOL • BENZYL BENZOATE.

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “La Vie Est Belle Eau de Parfum”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.