ARMANI

My Way

10,300 L20,000 L

Fragranca e re femerore e Giorgio Armani, MY WAY eshte nje ftese per te zgjeruar horizontet dhe te jetoni takime kuptimplota rreth botes. Aroma elegante florale permbledh emocionin, eksperiencat dhe takimet. I AM WHAT I LIVE.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

My Way eshte aroma e zbulimeve te reja dhe lidhjeve per nje gura mendje-hapur, kurjoze dhe autentike e cila eshte e gatshme te zgjeroje horizontet e saj dhe te jetoje takime kuptimplota rreth botes. Kjo fragrance femerore eshte nje takim I vetedijshem I perberesve. Bergamoti bashkohet me lulet e portokallit nga Egjipti ne nje fillim te shnderritshem dhe te gezueshem, me nje buqete lulesh te tuberozes dhe jaseminit nga india si nje zemer qe rreh. Ne fund, druri i kedrit nga Virginia bashkohet me vaniljen e Madagaskarit dhe myshkun e bardhe per te permbyllur perberjen. Shishja MY WAY eshte nje hajmali qe permbledh te gjitha takimete rendesishme. Kapaku blu me detaje ari eshte nje hajmali e krijuar per t’u marre kudo me vete.Guri blu eshte ngjyra e Tokes, nje ngjyre universale qe na bashkon te gjitheve dhe na lidh me njeri-tjetrin dhe me planetin tone, e rrethuar nga nje unaze e arte, nje simbol i nje rruge unike qe ndriçohet nga çdo takim gjate rruges. Nje unaze e arte e cila mban firmen e Giorgio Armanit. Pelhura luksoze blu eshte nje ode per boten ikonike te Armani Couture.Çdo format i MY WAY – 30, 50 ose 90 ml – eshte krijuar per t’u hequr dhe rimbushur ne shtepi me te njejten shishe mbushese. Mbushja MY WAY eshte nje shishe 150 ml qe shitet ne nje kuti (pa celofan!). Kjo aromë luksoze rimbushet në shtëpi me shishen e mbushjes. My Way Eau de Parfum Refill ka nje dizajn inovativ, duke ju lejuar te rimbushni shishen tuaj pa humbur asnje pike arome. Duke rimbushur shishen tuaj te parfumit, ju do të kurseni 64% plastike, 55% xham, 32% leter dhe 75% metal * I AM WHAT I LIVE.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni parfumin ne 3 pikat e pulsimit: kyci, pjese e brendshme e berrylit dhe ne qafe.

INGREDIENTET

Alcohol, Parfum / Fragrance, Aqua / Water, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Limonene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methyl Anthranilate, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Isoeugenol, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Ci 17200 / Red 33, Ci 60730 / Ext. Violet 2

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “My Way”
Rreth Markës
Te frymezuara nga elementet e natyres, fragrancat e Giorgio Armani jane nje shembull elegance te tejdukshme. Nje simbol I perfeksionit dhe I harmonise. Nga aroma e materialeve te paperpunuara me te bukura, Giorgio Armani krijon parfume qe jane te perjetshme dhe vibrante, por fluide dhe te thjeshta, si krijimet e modes se tij.