ARMANI

CODE PARFUM

14,000 L22,500 L

I fortë, por i ndjeshëm, ARMANI CODE PARFUM rikrijon nënshkrimin olfaktor të parfumit origjinal ARMANI CODE. Duke ruajtur identitetin e tij aromatik dhe sensual, ARMANI CODE PARFUM kap kuintesencën ARMANI CODE. Kjo shprehet në shënimet aromatike të majës së parfumit dhe notat bazë të fuqishme mashkullore, me zemrën tani të përzier me një ndjeshmëri të amplifikuar. ARMANI CODE PARFUM, e re,e fuqishme, por sensitive ne te njejten kohe.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER, LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, CITRAL, METHYL ANTHRANILATE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, BENZYL ALCOHOL
Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “CODE PARFUM”
Rreth Markës
Te frymezuara nga elementet e natyres, fragrancat e Giorgio Armani jane nje shembull elegance te tejdukshme. Nje simbol I perfeksionit dhe I harmonise. Nga aroma e materialeve te paperpunuara me te bukura, Giorgio Armani krijon parfume qe jane te perjetshme dhe vibrante, por fluide dhe te thjeshta, si krijimet e modes se tij.