Back
Home » Dyqani » IDÔLE L’EAU DE PARFUM NECTAR
LANCOME

IDÔLE L’EAU DE PARFUM NECTAR

8,900 L14,200 L

NJË GOURMAND LULESH I PAREZISTUESHËM NGA LANCÔME

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , ,
Përshkrim

Idôle L’Eau de Parfum Nectar është  një rikrijim i aromës së ëmbël dhe florale. Një aromë unike, avangarde, e cila krahasohet me një buqetë trëndafili me një shpërthim të ëmbël të shijimit të kokoshkave, Idôle Nektar nuk mund të shpërfillet dhe përkundrazi është krijuar te bjere ne sy. Me përbërës  si Roza Isparta dhe Vanilja Burbon, kjo vëmendje që tërheq aromën përfaqëson të ardhmen e parfumerisë dhe të planetit tonë.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER / EAU ● METHYL ANTHRANILATE ● TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● CI 14700 / RED 4 ● CI 19140 / YELLOW 5 ● CI 60730 / EXT. VIOLET 2 ● LINALOOL ● GERANIOL ● EUGENOL ● ISOEUGENOL ● METHYL 2-OCTYNOATE ● COUMARIN ● FARNESOL ● LIMONENE ● HYDROXYCITRONELLAL ● CITRAL ● CITRONELLOL ● HEXYL CINNAMAL ● BENZYL ALCOHOL ● BENZYL BENZOATE ● BENZYL SALICYLATE ●

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “IDÔLE L’EAU DE PARFUM NECTAR”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.