LANCOME

LA VIE EST BELLE L’EXTRAIT DE PARFUM

14,500 L20,700 L

LUMTURIA ËSHTË DHURATA ME E ÇMUAR

Zbuloni La Vie Est Belle L’Extrait, Extrait de Parfum-i i ri jashtëzakonisht i sofistikuar. I tejmbushur me mister, që rrezaton lumturi: i pari  Woody Iris u krijua ekskluzivisht për Lancôme, nga dy parfumerë të shquar francezë.

  • INTERPRETIMI JONË MË I LARTE I LUMTURISË
  • IRISI NËNËNSHKURËS  I RRITUR NGA AKORDI I DRUIT OUD
  • NJË SHISHE E RE E ARTË E ÇMUAR

Lexo më shumë →

LANCOME
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “LA VIE EST BELLE L’EXTRAIT DE PARFUM”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.