Back
Home » Dyqani » CODE PARFUM REFILL
ARMANI

CODE PARFUM REFILL

18,200 L

Rimbushes per shishet e seciles mase te ARMANI CODE PARFUM

Lexo më shumë →

Barkodi: 3614273604895 Kategorite: Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “CODE PARFUM REFILL”
Rreth Markës
Te frymezuara nga elementet e natyres, fragrancat e Giorgio Armani jane nje shembull elegance te tejdukshme. Nje simbol I perfeksionit dhe I harmonise. Nga aroma e materialeve te paperpunuara me te bukura, Giorgio Armani krijon parfume qe jane te perjetshme dhe vibrante, por fluide dhe te thjeshta, si krijimet e modes se tij.