ARMANI

MY WAY NECTAR

11,000 L21,500 L

My Way Eau de Parfum Nectar ju fton në një udhëtim ndijor, duke kapur një vizion të çliruar dhe me shpirt të lirë të feminitetit. Kjo aromë me lule frutash, e lindur nga takimi i lezetshëm i Dardhës së shijshme dhe tuberozës rrezatuese, është i mbyllur në një shishe të re rozë të kurorëzuar me një kapak të tejdukshëm rozë hajmali. Aroma hapet me një shpërthim freskie, akorde me lëng dardhe dhe akorde të gjalla aromatike të Rhubarbit. Këto nota frutash harmonizohen me Zemrën e shijshme të Bergamotit dhe lulen magjepsëse të portokallit, duke krijuar një përzierje intensive dhe gjallëruese. Në zemër të saj, një buqetë me lule të bardha, duke zbuluar një zemër kremoze të Tuberose Absolute. Një përzierje e drurëve të bardhë dhe drurit të ngrohtë të kedrit përmirëson infuzionin sensualisht ngushëllues të Vaniljes Bourbon në bazë, me efektin rehatues të lëkurës së dytë të myshkut të bardhë.

Lexo më shumë →

ARMANI
Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “MY WAY NECTAR”
Rreth Markës
Te frymezuara nga elementet e natyres, fragrancat e Giorgio Armani jane nje shembull elegance te tejdukshme. Nje simbol I perfeksionit dhe I harmonise. Nga aroma e materialeve te paperpunuara me te bukura, Giorgio Armani krijon parfume qe jane te perjetshme dhe vibrante, por fluide dhe te thjeshta, si krijimet e modes se tij.