Back
Home » Dyqani » Stronger With You Absolutely
ARMANI

Stronger With You Absolutely

10,500 L14,400 L

Zbuloni Stronger With You Absolutely, parfumi i fuqishëm i frymëzuar nga fuqia absolute e dashurisë. Një aromë e rafinuar mashkullore e rritur nga një akord i ri.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

“Emporio Armani Stronger With You Absolutely Parfum eshte frymezuar nga fuqia absolute e dashurise. Nje fragrance mashkullore elegante, e thaksuar nga akordi i ri I Rumit qe bashkohet me livandon, me origjine nga Franca dhe te vene ne pah nga notat frutore dhe liker.
Stronger With You Absolutely kombinon vaniljen e ngrohte, e nxjerre ne Mdaskar duke mbeshtetur komunitetet lokale, dru kedri I nxjerre ne Virginia, SHBA, per te kompletuar kete arome te fuqishme.
Nje ngjyre smokey llak mbeshtjell fragrance ikone duek sjelle fuqine absolute te parfumit tek shishja.
BAshkimi I Stronger With You Absolutely Parfum dhe Because It’s You krijon nje cift te aprezistueshem, te fuqizuar nga dy individe te forte. Bashke me te forte.

UDHEZIME PER PERDORIM

Hidheni ne kyce dhe ne qafe. Per te patur nje fragrance me qendrim te gjate, kompletoni duke perdorur levizjen e unazes se dyfishte rreth kokes dhe shpatullave.

INGREDIENTET

“INGREDIENTS
ALCOHOL ●
PARFUM / FRAGRANCE ●
AQUA / WATER ●
BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ●
COUMARIN ●
LINALOOL ●
ISOEUGENOL ●
LIMONENE ●
ALPHA-ISOMETHYL IONONE ●
EUGENOL ●
CITRONELLOL ●
CINNAMAL ●
BENZYL ALCOHOL ●
GERANIOL ●
CITRAL ●
CI 14700 / RED 4 ●
CI 15510 / ORANGE 4 ●
METHYL 2-OCTYNOATE ●
CI 60730 / EXT. VIOLET 2 ●”

Informacion shtesë
Marka

Line

Base notes

,

Top notes

Heart notes

,

Masa

,

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Stronger With You Absolutely”
Rreth Markës
Te frymezuara nga elementet e natyres, fragrancat e Giorgio Armani jane nje shembull elegance te tejdukshme. Nje simbol I perfeksionit dhe I harmonise. Nga aroma e materialeve te paperpunuara me te bukura, Giorgio Armani krijon parfume qe jane te perjetshme dhe vibrante, por fluide dhe te thjeshta, si krijimet e modes se tij.