Back
Home » Dyqani » BLACK OPIUM OVER RED
YVES SAINT LAURENT

BLACK OPIUM OVER RED

10,800 L20,300 L

Është një përvojë ultra-sensoriale. Duke folur për shqisat, secila prej tyre e teproi pasi opiumi ikonik BLACK OPIUM i YSL Beauty i shtyn kufijtë e aromës me mishërimin e tij të ri, emocionues. BLACK OPIUM ka qenë gjithmonë për kënaqësinë e parezistueshme të shqisave, dhe me këtë ofertë të re, të gjitha shqisat intensifikohen edhe më shumë. Mbi tingujt, ju ëndërroni… Tingulli i lëngut. Një filxhan kafe e freskët nga aparati ekspres. Ose lulëzimi luksoz i një spray me Eau de Parfum, një pëshpëritje aromatike që aromatizon lëkurën tuaj. Mbi shijen, ju emociononi… Qershi. Një notë e re e kuqe e mprehtë, dekadentisht e shijshme që përdredh nënshkrimin e BLACK OPIUM-it me një frut të pasur me lëng të rrumbullakët. Me prekjen, ju përjetoni… Ndjenja e shishes, e gjitha xhami e llakuar, e lëmuar dhe e ftohtë dhe oh-aq e lakmueshme me dritaren e saj misterioze të rrumbullakët të kuqe.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

“BLACK OPIUM ka qenë gjithmonë për kënaqësinë e parezistueshme të shqisave dhe me këtë ofertë të re, të gjitha shqisat intensifikohen edhe më shumë. Menjëherë nga sipër, shfaqet një akorde vishnje mbi të kuqe, ngjyra e saj e gjallë, aroma e saj e shijshme dhe bajame, aq e gjallë sa mund të shihni mjaft frutin tundues dhe të ndjeni butësinë e tij të rrumbullakët dhe me shkëlqim midis buzëve tuaja. Shija si likeri i kësaj akordi krejt të re qershie lëshon një vorbull ndjesish ndërsa zhyteni në zemrën e BLACK OPIUM EAU DE PARFUM OVER RED. Zemra e quajtur chiaroscuro e aromës është më e kundërta se kurrë. Kundër shkëlqimit të llakut të kuq të qershisë, lulet e buta të portokallit marrin absolutisht ngjyrë të kuqe. Errësira e akordit të shkrepjes së ekspresit merr nuanca rubin.” BLACK OPIUM EAU DE PARFUM OVER RED është ndërtuar nga materiale të cilësisë së lartë të krijuara për YSL Beauty. Në këtë gamë të bërë sipas masës, përbërësit kryesorë me origjinë natyrore të aroma u dekonstruktua, më pas u rindërtua përmes teknikave të fundit për të çliruar kuintesencën e çdo note.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “BLACK OPIUM OVER RED”
Rreth Markës
Yves Saint Laurent eshte nje simbol I unicitetit, krijimtarise dhe luksit, njekohesisht ne mode dhe ne boten e parfumerise dhe kozmetikes. Produktet ekskluzive te kozmetikes, makeup-it dhe parfumet nga Yves Saint Laurent perbejne nje pjese integrale te kesaj marke. Mahnituni nga perberja unike e Black Opium ose trajtojeni fytyren tuaj me produktet e koleksionit Touche Eclat. Perjetoni eksperiencen luksoze te produkteve ikone. Yves Saint Laurent- aty ku bukuria trasformohet ne veprim.