Beauty Point, Parfume

Eksploroni Yves Saint Laurent Y, aromën autentike të guximshme për meshkuj, të cilën mund ta gjeni tani në Beauty Point.

Aroma unike e Y Saint Laurent Cologne kombinon një aromë druri dhe dheu me notat kryesore të bergamotit, sherebelës dhe xhenxhefilit.  Frymëzuar nga bluza e bardhë dhe xhaketa e zezë ikonike Yves Saint Laurent, kolonja YSL Y është e freskët, e fuqishme dhe elegante.  Nga një ujë tualeti autentik në ujë parfumi joshës te një balsam hidratues pas rruajtjes dhe më shumë, YSL Y mishëron sofistikimin dhe maskulinitetin për njeriun modern.  Gjithashtu dhe një aromë e qëndrueshme për atë që ndihet ‘self-made’.

 

Notat bazë: drunore, pikante, qelibar, fruta, bimë dhe agrume.

Related Posts