Beauty Point, Makeup

L’Absolu Rouge Intimatte është buzëkuqi i parë me një fund mat të zbehur nga Lancome.

Vishni buzët me një vello me ngjyrë të butë, jepni një rezultat me një efekt shumëngjyrësh dhe disi të turbullt për një pamje ideale duke kombinuar një efekt të butë mat dhe rehati.

 

L’Absolu Rouge Intimatte është bërë mbretëresha e spektaklit për ofrimin e avantazheve të shumta për gratë që e duan grimin pa mundim të buzëve!  Rizbuloni fuqinë e gamës sonë mat në gjashtëmbëdhjetë nuanca të buzëkuqit për buzë më të buta dhe më të parezistueshme.

 

Përfitimet:

Ngjyrë e butë buzëkuqi mat.

Ndjesi e lehtë në buzë.

Ndjenja e buzëve të hidratuara.