Beauty Point, Parfume

Disa sete perfekte për çdo grua!

Giorgio Armani- Sì

Sì Eau de Parfum qëndron në lëkurë dhe deh shqisat. Një marrëveshje nuhatjeje e rafinuar dhe dalluese që luan me emocionet.Ky version femëror vjen nga kombinimi i nektarit të rrushit të zi, chipre moderne dhe drurit biond myshk, i kombinuar me prekje të freezisë dhe trëndafilit të majit. Një parfum i krijuar për gruan moderne: i fortë, i sofistikuar por karizmatik.  Një grua që mishëron në mënyrë të përsosur thelbin e elegancës dhe stilit italian.

Përfitojeni këtë aromë në versionin Gift Set i cili përmban parfumin 30ml dhe 15ml, si dhe locionin hidratues të trupit.

 

Salvatore Ferragamo Signorina Libera-

Rrezatoni lumturi, energji dhe besim me Signorina Libera , një aromë gustator me lule nga Salvatore Ferragamo.  Aroma hapet me Dardhë Velvet, Bergamotë Kalabriane dhe Elemi dhe vazhdon në zemër me notat e Gjalpës Orris Italian, Rose Absolute dhe Nektarit të Kumbullës.  Tharja përmban nota aromatike të drurit lesh kashmiri, ambroxanit dhe sheqerit rozë.  Signorina Libera ju inkurajon të jeni vetvetja, të shpërndani energjinë tuaj dhe të guxoni të jeni ndryshe, pa kufij.  Kjo është një aromë që rrezaton liri dhe gëzim.

Gift Seti përmban: parfumin 100ml dhe 15 ml

dhe locionin e trupit.

 

Giorgio Armani My Way-

My Way është një ftesë për të hapur horizontet tuaja dhe për të përjetuar takime domethënëse në të gjithë botën. Një buqetë me lule të bardha është e mbyllur në një shishe që i ngjan një hajmalie. MY WAY përmban zbulime dhe lidhje kushtuar një gruaje kurioze, autentike, në kërkim të përvojave që sfidojnë paragjykimet, për të jetuar takime kuptimplota në të gjithë botën. Në notat e sipërme, Bergamoti takohet me lulet e portokallit nga Egjipti, zemra hapet në një buqetë rrezatuese me tuberoz dhe jasemini nga India.

Porosisni tani në versionin Gift Set i cili përmban parfumin, locionin hidratues te trupit dhe nje buzëkuq tejmase të bukur!

 

Narciso Rodriguez Pure Musc-

Veçantia e muskut shprehet në versionin e saj më të pastër, të varur dhe sensual në këtë version të ri Narciso Rodriguez Pure Musc Eau de Parfum. Shishja bardh e zi i bën jehonë artit dhe bukurisë së hollë të aromës brenda. Zemra sublime e muskut është përmirësuar me një buqetë me lule të bardha, ndërsa lesh kashmirani jep ngrohtësi. Pure Musc ngacmon shqisat dhe mbështjell trupin. Jetoni një varësi ndaj muskut dhe pjeshkës për t’u ndjerë joshëse.  Jetoni një varësi nga musku dhe lulet e bardha për t’u ndjerë e sofistikuar. Jetoni një varësi nga Musc dhe Spicy Rose për t’u ndjerë të guximshëm.

Dhurata perfekte do të ishte çanta që përmban parfumin 30ml dhe locionin e trupit.

Related Posts