Beauty Point, Makeup

Make-up që ju duhen këtë Pranverë nga Naj Oleari!

Lasting Veil Foundation

Për një grim pa të meta gjatë gjithë ditës, përdorni një bazë të lëngshme afatgjatë.

Tekstura kremoze, e lehtë, pa vaj shkrihet me lëkurën pas kontaktit dhe ndihet e lehtë gjatë gjithë ditës.

Për një efekt hidratues, mbrojtës dhe kundër shkëlqimit, një përzierje unike e substancave aktive me origjinë bimore është e përfshirë në formulim. Për më tepër, ai përmban një ekstrakt lulesh nga Spilanthes Acmella që e bën lëkurën të duket më e shtrënguar.

Efekti është natyral dhe gjysmë mat për shkak të aplikimit ultra-rrëshqitës.

Duke minimizuar zbardhjen e lëkurës, zbardhjen e ngjyrës dhe minimizimin e rrathëve dhe difekteve të errëta, LASTING VEIL FOUNDATION i minimizon ato pa i bllokuar poret tuaja.

 

Concealer Hydra Nude

Concealer-i i lëngshëm zbutës për një fytyrë që tashmë shkëlqen pa asnjë problem!

Tekstura e lehtë, e mëndafshtë dhe mbulimi i rregullueshëm i CONCEALER HYDRA NUDE sigurojnë kamuflim të madh të rrathëve dhe të rrathëve të errëta.

Përbërja ka agjentë të fokusit të butë që reflektojnë dritën që i japin fytyrës tuaj një pamje rinore, të freskët, ndërsa fsheh dhe mbush rrudhat e imëta.

Zbut dhe ndriçon në vetëm një hap për shkak të acidit hialuronik hidratues që përmban.

 

Fancy Sun Bronzer

Lëkura juaj do të duket e shkëlqyeshme dhe butësisht e bronzizuar pas përdorimit të FANCY SUN BRONZER, i cili ka një ndjesi mëndafshi. Pluhuri i hollë kombinohet shpejt. Për një pamje të lëmuar dhe të njëtrajtshme, ajo ndriçon fytyrën dhe e mban lëkurën të lagësht me sfera të dobishme të acidit hialuronik. Ju mund t’i jepni formë fytyrës tuaj dhe të bëni lojëra të lehta me teksturën e saj tepër të hollë dhe me aromë të ëmbël për një pamje të ngrohtë dhe sensuale.

 

Lovely Cheek Blush

Pluhuri i LOVELY CHEEK BLUSH ka një aromë delikate dhe është përmirësuar me ekstraktin e luleve të porcelanit, i cili ka efekte antioksiduese dhe rigjeneruese. Përzihet në mënyrë të përsosur, duke lënë një vello me ngjyrë të pandryshuar dhe të qëndrueshme.

Rezultati përfundimtar është një fytyrë rrezatuese gjatë ditës dhe e freskët.

Kutia kozmetike premium, e cila vjen me një mbyllje magnetike, një pasqyrë, një qese prej kadifeje dhe një furçë profesionale, është ideale për prekje të shpejta gjatë kohës që jeni larg shtëpisë.

 

Marvelous Curl Mascara

Aplikuesi i lakuar, i frymëzuar nga qerpikët profesional, ndjek formën e qerpikëve tuaj, duke i ngritur ato dhe duke krijuar kaçurrela sublime.

Pas aplikimit të produktit do të shikoni rezultat të menjëhershëm me qerpikë extra të zi.

Formula e gjeneratës së fundit të  MARVELOUS CURL MASCARA, më e butë dhe më elastike, mund të përdoret derisa të arrini një rezultat të përcaktuar në mënyrë të përsosur dhe joshëse.

Sytë e tu marrin efekt zmadhues dhe janë të zhytur në elegancë dhe joshje.

 

Wonder Look Palette

Një paletë me 10 ngjyra që përmban nuanca me teksturë të butë dhe përfundime të ndryshme: mat, shkëlqyes dhe saten.

Një teksturë jashtëzakonisht e butë dhe kremoze, me performancë të lartë si në aspektin e aplikimit ashtu edhe në përzierjen.

Lëshimi i ngjyrës është intensiv dhe i menjëhershëm, pa rënie.

Përzihet lehtësisht dhe çuditërisht ngjitet dhe përdoret gjatë, për make-up perfekt që zgjat gjithë ditën.

 

Kjo paletë elegante, me një dizajn kompakt, të lehtë dhe një pasqyrë të gjerë, është e përshtatshme kur jeni në lëvizje.

 

 

Related Posts