Fytyra, Makeup

Makeup-et e sezonit veror nga Naj Oleari!

Lovely Cheek Blush

Skuqje e ndritshme me një ndjesi të butë dhe të mëndafshtë. Pluhuri me aromë delikate i LOVELY CHEEK BLUSH, i pasuruar me një ekstrakt lulesh porcelani me një veprim rigjenerues dhe antioksidant, siguron përzierje të shkëlqyeshme, duke lënë një vello të qëndrueshme me ngjyrë të pastër. Aplikojeni me furçën e blushes Naj Oleari në faqe dhe mollëza, duke u përzier nga jashtë drejt pjesës së brendshme të fytyrës.

Fancy Sun Bronzer

Bronzer-i ultra i lehtë me një efekt natyral. FANCY SUN BRONZER ka një prekje të mëndafshtë dhe i jep lëkurës një ngjyrë rrezatuese dhe delikate të nxirë, si pas një dite në diell. Pluhuri i imët dhe i lehtë për t’u përzierë sublimon lëkurën dhe e mban atë të butë falë sferave të çmuara të acidit hialuronik, duke i dhënë një pamje të lëmuar dhe uniforme. Tekstura e saj ultra e hollë dhe me aromë delikate ju lejon të krijoni lojëra drite për një rezultat të ngrohtë dhe sensual.

Creamy Delight Lipstick

Buzëkuq kremoz që rrëshqet lehtë në buzë duke dhënë një fund ultra të ndritshëm. Tekstura e shkrirë, me një ndjesi të paparë, kombinon shkëlqimin dhe efektin e lagështis me komoditetin dhe pastërtinë kromatike të një buzëkuqi. Ngjyra të pafundme për buzë të bukura, të ndritshme dhe të plota që në shikimin e parë. Formula e butë dhe e rrjedhshme zbut papërsosmëritë dhe jep një ndjenjë hidratimi dhe rehati që zgjat për një kohë të gjatë, ndërsa aroma e shijshme e bën aplikimin e saj edhe më të këndshëm.Ky buzëkuq, është i disponueshëm në 20 ngjyra të shkëlqyera. Bëhuni më të ndritshme për mbrëmjen dhe ngjyra neutrale për ditën.

Click On Mascara

Rimel me efekt të jashtëzakonshëm vëllimi dhe gjatësie nga paketimi inovativ me hapje të thjeshtë dhe të sigurt me “klikim”. Falë teksturës ekstra të zezë dhe aplikuesit të veçantë në formën e orës së rërës, i jep volum dhe zgjat qerpikët për një pamje intensive dhe magnetike. Tekstura kremoze dhe e lëngshme ka një lëshim uniform, mbështjell të gjithë qerpikët dhe ka një efekt të magjishëm: qerpikët do të jenë më të trashë dhe më të plotë hap pas hapi. I pasuruar me përbërësin aktiv të veçantë Akosky Azuki®, i përbërë nga ekstrakt i tërfilit të kuq dhe fasules së mungit, i cili stimulon dhe përmirëson rigjenerimin e folikulave për qerpikë më të trashë dhe më të gjatë pas vetëm 30 ditësh përdorim.

Related Posts