Beauty Point, Këshilla, Kujdesi per Trupin

Bëhuni gati për pushime verore me Collistar!

Collistar Intensive Ultra – Rapid Supertanning Treatment

A ëndërroni të keni lëkurë të nxirë në mënyrë perfekte dhe të qëndrueshme? Kremi për rrezitje Collistar Special Perfect Tan Intensive Ultra-rapid Supertanning Treatment SPF 6 rrit prodhimin e melaninës duke e bërë nxirjen më të shpejtë dhe më intensive. Lëkura jo vetëm që mbetet këndshëm e butë dhe e ushqyer, por mbrohet edhe nga dielli, era dhe kripa.

Karakteristikat:

 • Jep një nxirje intensive dhe të qëndrueshme
 • Stimulon prodhimin natyral të melaninës në lëkurë
 • Ju lejon të merrni një nxirje të pasur edhe me një intensitet të reduktuar të rrezatimit diellor
 • Hidraton dhe ushqen thellësisht
 • I jep lëkurës një ton më të shndritshëm
 • Ka një efekt kundër plakjes
 • Mbron nga thatësia e shkaktuar nga era dhe kripa
 • I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin

 

Active Protection Sun Face Cream 50+ SPF

Shijoni qëndrimin tuaj në diell dhe mbajeni lëkurën tuaj të mbrojtur në mënyrë efektive nga rrezet e dëmshme të diellit si në det ashtu edhe në mal! Kremi mbrojtës për rrezitje SPF 50+ Collistar Special Perfect Tan Active Protection Sun Cream ju mbron në maksimum nga djegiet e dhimbshme, eritema dhe fotoplakja falë sistemit të tij inovativ të filtrimit. Tekstura e tij e butë përthithet menjëherë dhe ju mbron edhe nëse jeni në kontakt me ujin.

Karakteristikat:

 • Ofron mbrojtje nga dielli me SPF 50+
 • Mbron fytyrën dhe trupin tuaj nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB
 • Mbron lëkurën nga djegiet dhe skuqjet
 • Ka një teksturë të butë që përthithet menjëherë
 • Është rezistent ndaj ujit
 • Është ideale edhe për fëmijët nën 3 vjeç

 

Supertanning Concentrated Unguent

Produkti mbrojtës për rrezitje Collistar Smart Sun Protection Supertanning Unguent SPF 10 është një pjesë thelbësore e kujdesit të lëkurës gjatë ekspozimit në diell. Produkti mbrojtës ju jep nxirjen që çdo kush do të dëshironte të kishte!

Karakteristikat:

 • Mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezatimi UV
 • Favorizon procesin natyral të nxirjes
 • Produkti është i papërshkueshëm nga uji
 • Intensifikon dhe zgjat nxirjen

 

Supertanning Water Moisturizing Anti- Salt

Gjatë ditëve të nxehta të verës, trajtojeni veten me një pije të këndshme. Spraji hidratues Collistar Sun No Protection me aloe vera do të jet miku juaj në çdo kohë. Ai gjithashtu përshpejton dhe intensifikon nxirjen tuaj dhe redukton irritimin e lëkurës të shkaktuar nga dielli. Do ta vlerësoni edhe pas notit në det kur nuk mund të bëni dush.

Karakteristikat:

 • Hidraton intensivisht lëkurën
 • Promovon një nxirje më të shpejtë dhe më intensive
 • Qetëson lëkurën e irrituar nga dielli dhe kripa
 • Minimizon tharjen
 • Jep menjëherë një ndjesi të këndshme freskuese
 • Ka një strukturë dhe aromë të këndshme delikate
 • Mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë

 

Related Posts