Beauty Point, Fytyra, Këshilla, Makeup, Përshtypje Produktesh, Tutoriale

Disa produkte ‘MUST’ nga Naj•Oleari!

  1. Eye pencils– Një laps i ri eyeliner me goditje të sakta dhe plot ngjyra. Tekstura rrëshqet pa probleme dhe përmban një përqindje të lartë pigmentesh, duke e bërë atë ideale për modele të mrekullueshme me ngjyra intensive dhe të gjalla. I pasuruar me ekstrakt të vajit të farës së mjedrës i cili përmban veti hidratuese.                                                          
  2. Contouring palette-Paleta përfshin një përzgjedhje të pudrave konturuese dhe theksuese që ju mundësojnë të skalitni fytyrën tuaj, të përcaktoni mollëzat tuaja dhe të përmirësoni tiparet tuaja. Pavarësisht nëse jeni fillestare apo profesioniste me përvojë, paleta My Contouring Face nga Naj Oleari ju lejon të arrini rezultate me cilësi profesionale.                          
  3. Dreamy cheek liquid blush– Është një blush i lehtë dhe i ndërtueshëm që jep një shkëlqim natyral dhe rrezatues në faqet tuaja. Me një larmi nuancash të gjithanshme për të zgjedhur, ai plotëson një gamë të nuancave të lëkurës dhe ofron freski të qëndrueshme dhe të freskët. Pavarësisht nëse preferoni një pamje delikate apo të guximshme, ky blush është sekreti juaj për një pamje rinore.                                                                                                   
  4. Sunkissed lipstick– Ky buzëkuq është mishërimi i bukurisë së verës, duke kapur thelbin e buzëve të diellit me një goditje të vetme. I mbushur me një nuancë të ngrohtë, rrezatuese, ky buzëkuq u jep buzëve një shkëlqim të ndriçuar nga dielli, duke rritur bukurinë tuaj natyrore. Me një formulë kremoze dhe të qëndrueshme, është shtesa perfekte në rutinën tuaj të grimit për një prekje elegance të ekspozuar nga dielli.                                                                     

Related Posts