Beauty Point, Parfume

Gëzuar 8 Marsin me setet nga Beauty Point!

Blumarine

Blumarine ështe një set dhuratash për femra, i cili përmban eau de parfum, i pasuruar me ekstrakt grejpfruti rozë, rrush pa fara e zezë, dardhë, passiflora, lule jasemini, kedri dhe myshk. Ka një aromë delikate lulesh dhe frutash. Seti përmban gjithashtu një locion të parfumuar për kujdesin e lëkurës së trupit.

Ju nuk keni nevojë t’i dhuroni lule nënës suaj, mund t’i dhuroni asaj setin B. Blumarine që të ketë erë si një lule e vërtetë!

 

Versace Dylan Turquoise

Po kërkoni dhuratën perfekte për partneren, motrën apo mamin tuaj? Seti i dhuratave Versace Dylan Turquoise Pour Femme për femra do të sjellë një buzëqeshje në fytyrën e të dashurve tuaj.

Jepni dhuratën e luksit Versace që të kujton ëndrrat e pushimeve mesdhetare, Dylan Turquoise. E gjallë dhe e ndritshme, Versace Dylan Turquoise mishëron traditën dhe inovacionin. Duke ikur drejt ishujve të largët ku qielli blu takohet me ujërat e kristaltë. Flladi i detit përkëdhel lëkurën duke zgjuar shqisat dhe duke rigjeneruar shpirtin.

 

Trussardi Sound of Donna

Sound of Donna është edhe elegant dhe jo konformist dhe me siguri do të lërë gjurmë.

Këngëtarja Annalisa është dëshmia perfekte, që përfaqëson gratë e reja, me shumë detyra që e duan punën e tyre po aq sa kohën e lirë, muzikën, jetën dhe të gjitha rastet e saj të veçanta.

Struktura nuhatëse e Sound of Donna përmban shumë surpriza, si kontrasti midis mandarinës, magnolisë, bajames së gjelbër, tuberozës, heliotropit dhe akordit të Mont Blanc.

 

Bëjeni nënën tuaj të ndihet si një grua e vërtetë!

Related Posts