Beauty Point, Parfume

Parfumet klasik te Versace që sdo dalin kurrë nga moda!

Dylan Blue pour femme

Përbërja me lule-frutore-druri është konceptuar kështu që veçantia, forca, sensualiteti dhe eleganca përfaqësohen nga notat e sipërme, të mesme dhe bazë të aromës. Dylan Blue përfaqëson një alkimi të notave tërheqëse duke përfshirë rrush pa fara të zezë dhe sherbetin e mollës, të shkrirë me një buqetë me lule të egra.

Dylan Blue pour femme është një “shpërblim” për feminitetin. Pra, aroma është një aromë e fortë, sensuale por e rafinuar për një grua që njeh fuqinë e saj.

Dylan Purple

Dylan Purple është një aromë e ndritshme dhe elegante. Një bergamot me gaz përzihet me tonet e gëzueshme të një portokalli të sapo korrur, ndërsa aromat delikate të freezisë japin një shpërthim të ngjyrës vjollcë të ndezur. Kthesa elegante të shishes të kujtojnë një amforë, duke evokuar fuqishëm kulturën dhe mitologjinë klasike që përshkon imagjinatën e Versace. Shkronjat e stilit barok shprehin emrin e markës.

Dylan Purple është nje parfum i cili do të përshtatej më së miri me nje femër delikate, të brishtë dhe e cila jeton në botën e saj të fantazisë.

Dylan Turqoise

Me qenë se vera po afron Dylan Turqoise është një ndër parfumet më ekzotike nga Versace.

Kjo aromë është e gjallë dhe e ndritshme dhe mishëron traditën dhe inovacionin. Është si të arratisesh në ishuj të largët ku qielli blu takohet me ujërat e kristaltë. Gjithashtu frymëzohet nga flladi i detit që përkëdhel lëkurën dhe zgjon shqisat dhe rigjeneron shpirtin. Është një aromë që të kujton diellin e ngrohtë dhe ditët e verës.

Aroma hapet me një shpërthim limoni primofiore dhe mandarinë italiane. Ajo ka nota zemre të guavas të plotësuara nga petale transparente jasemini dhe freesia dhe, kur kombinohet me notat bazë sensuale të Clearwood, i jep modernitet kësaj arome prestigjioze moderne.

 

Versace Crystal Noir

Të gjithë e dim që një parfum klasik do të jet gjithmonë pjesë e modës sado kohë të kalojë. Një parfum i cili asnjëherë nuk duhet të mungojë në koleksionet tuaja!

Një aromë për gruan e vërtetë Versace. Ajo është pa mundim seksi, me vetëbesim dhe e do modën, madhështin dhe gjërat unike. Aroma është një parfum magjik, i pastër dhe sensual në të njëjtën kohë. Një aromë lulesh, është absolutisht femërore, e butë dhe lë një impresion të gjatë në mendjen e gjithëkujt.

Related Posts