Beauty Point, Parfume

Thuaj “ Te dua Mami” me Komplete Dhuratash nga BeautyPoint.

1. Set valentino

Dhurojini një set Valentino në këtë sezon festash me një set dhuratash dypjesëshe me: Parfumi Valentinos Donna Born In Roma Coral Fantasy. Frymëzuar nga drita e perëndimit të diellit romak, aroma e frutave, me lule është një përzierje e akordit të jaseminit dhe trëndafilit, e shoqëruar me myshkun e butë dhe notat e gëzueshme të portokallit.
Kjo dyshe mund të jetë dhurata perfekte për të surprizuar nënën tuaj!

2. Cera Repair / Biotherm

Seti dimëror Cera Repair është mënyra më e mirë për të zbuluar setin tonë hidratues me ceramide qëforcojnë barrierat në lëkurë. Duke ofruar rezultate të fuqishme penguese dhe forcimin e lëkurës, ai synon të qetësojë irritimin, ndjeshmërinë dhe parehatinë. Ky set dhuratash përfshin:

– Cera Repair , Krem Barrier
– Pastrues me shkumë zbutëse të Biosource
– Syri i Planktonit të Jetës
– Eliksiri i planktonit të jetës

Produktet punojnë së bashku për të përforcuar pengesën e lëkurës, duke dhënë rezultate të
menjëhershme dhe afatgjata dhe duke e lënë lëkurën tuaj të duket më e shëndetshme që nga përdorimi i parë.

3. YSL libre

Këtë sezon, kënaquni me arin dhe festoni në një mënyrë Yves Saint Laurent. Ky set dhuratë përmban
Libre Eau de Parfum 90ml, Libre Eau de Parfum miniaturë 7.5ml dhe një buzëkuq mini të kuq. LIBRE Eau de parfum është parfumi i ri femëror nga Yves Saint Laurent, liria për të jetuar gjithçka me tepricë. Parfumi i një gruaje të fortë, të guximshme dhe të lirë që eksperimenton jashtëzakonisht lirinë e saj. Livando e parë me lule.
Bëje nënën të ndjejë anën e saj femërore!

4. Life is now – Pepe Jeans

Parfumi i ri Pepe Jeans London për të përfaqëson një dëshirë për të festuar jetën. Me një përbërje befasuese, aroma femërore e Pepe Jeans është një eliksir autentik i sensualitetit.
Notat kryesore janë marshmallow, bajame dhe mandarinë; notat e mesme janë vodka, vanilja dhe qumështi i bajames; notat bazë janë Amber dhe Musk.
Edhe pse nga pamja e saj është një koktej dhe simbolizon jetën e natës, edhe nënat tona kanë nevojë për një natë të paharrueshme dedikuar vetëm atyre!

Related Posts