Home » SALVATORE FERRAGAMO

Shfaqen 1 - 21 nga 23 rezultate

Shiko Filtrat

STORIE DI SETA: Giardini di Seta

4,600 L6,100 L

Uomo Urban Feel

5,400 L10,200 L

Amo Flowerful

8,500 L8,700 L

Signorina Eleganza

6,800 L13,300 L

Signorina In Fiore

5,600 L11,000 L

SIGNORINA LIBERA EAU DE PARFUM

6,800 L13,300 L

Amo Eau de Parfum

7,000 L13,400 L

Intense Leather EDP

6,000 L11,900 L

UOMO Casual Life

5,400 L10,800 L

Signorina Eau De Parfum

6,800 L13,300 L

Set Ferragamo Signorina Ribelle 50ml+krem trupi 50ml+shampo trupi 50ml

9,200 L

AMO FERRAGAMO ORIENTAL WOOD 100ML

14,800 L

Ferragamo Bright Leather EDT

5,800 L11,200 L

FERRAGAMO SPICY LEATHER PARFUM 100ml

13,900 L

STORIE DI SETA: Savane di Seta

4,600 L6,100 L

STORIE DI SETA: Oceani di Seta

4,600 L6,100 L

STORIE DI SETA: Giungle di Seta

4,600 L6,100 L

FERRAGAMO Eau de Toilette

5,800 L11,200 L

UOMO Eau de Toilette

5,800 L10,800 L

UOMO Signature

6,000 L11,400 L

Signorina Ribelle

6,800 L13,300 L

Salvatore Ferragamo eshte nje nga markat me te njohura te mdoes dhe parfumerise ne ditet e sotme. Duke mbartur emrin e themeluesit, pas shume vitesh reflekton akoma vlerat e punes se stilistit Italian qe eshte dalluar qe ne fillim. Autenticiteti, ekskluziviteti, stili elegant, krijimtaria dhe inovacioni te nderthurur me cilesine dhe ndershmerine e zejtarise jane karakteristikat thelbesore te modes Ferragamo si dhe te cdo fragrance nga Salvatore Ferragamo. Lereni frangrancen Salvatore Ferragamo t’ju terheqe me delikatesen e saj- nuk do te pendoheni.