Back
Home » Dyqani » SIGNORINA LIBERA EAU DE PARFUM
SALVATORE FERRAGAMO

SIGNORINA LIBERA EAU DE PARFUM

6,800 L13,300 L

E fortë, e hijshme dhe e lirë – Signorina Libera përhap një ndjenjë energjie pozitive dhe gëzim të gjallë. Eau de parfum është një përzierje me lule myshku-gurmand që ndriçohet nga notat e sipërme energjike, të lëngshme dhe shkëlqyese të bergamotit, dardhës dhe elemit të freskët. Në zemër të aromës, trëndafili absolut dhe nektari i kumbullës shkrihen në një kontrast magjepsës të notave të buta dhe sensuale, ndërsa ëmbëlsia e gjalpit italian të orrisit përmirësohet nga thekset e sheqerit rozë dhe ndjesia e ngrohtë e drurit kashmiri dhe ambroxanit.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SIGNORINA LIBERA EAU DE PARFUM”
Rreth Markës
Salvatore Ferragamo eshte nje nga markat me te njohura te mdoes dhe parfumerise ne ditet e sotme. Duke mbartur emrin e themeluesit, pas shume vitesh reflekton akoma vlerat e punes se stilistit Italian qe eshte dalluar qe ne fillim. Autenticiteti, ekskluziviteti, stili elegant, krijimtaria dhe inovacioni te nderthurur me cilesine dhe ndershmerine e zejtarise jane karakteristikat thelbesore te modes Ferragamo si dhe te cdo fragrance nga Salvatore Ferragamo. Lereni frangrancen Salvatore Ferragamo t'ju terheqe me delikatesen e saj- nuk do te pendoheni.