ALMOND HARMONY

31,400 L

Njoftimi që ngjyros gjithçka me një nuancë të re. Ky është një fillim që lulëzon në shenjë origjinaliteti, në kopshtin e mundësive. një bajame e papritur e mbyllur në një përqafim të thellë. Almond Harmony feston një takim midis antipodëve. Një bajame me dhëmbë të ëmbël përballë errësirës së Birmanisë. një bollëk sensualiteti që shfaqet shpejt. Bajamet përzihen në një tyl delikat me petale portokalli, iris, jasemini, heliotrop dhe ylang. Aromat e rafinuara të balsamo tulu dhe kokrrës tonka theksojnë karakterin rebel të parfumit. Një poezi e vërtetë për shqisat.

Lexo më shumë →

Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “ALMOND HARMONY”