SAPPHIRE BLUE

35,700 L

Një përrallë moderne.

Lexo më shumë →

Barkodi: 8055773544086 Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

House of Oud ia beson safirit aromën e dytë në koleksionin e saj të gurëve të shkëlqyeshëm mbretëror. Ashtu si në përrallat më të mira, madje edhe ato moderne, Princi William zgjodhi si unazë fejese për të fejuarën e tij Kate Middleton një ikonë të vërtetë në Shtëpinë Windsor: një xhevahir që i përkiste Lady Dianës. Një aromë sensuale, e frymëzuar nga kjo histori romantike dashurie, hapja e ëmbël e së cilës me bajame dhe erëza të ngrohta është një prelud i një zemre jasemini e cila hap petalet e saj elegante për të çliruar rrjedhën e saj dehëse dhe narkotike, përzierjen me orkidën e rafinuar. Lulet i lënë vendin pyjeve të lehta dhe myshqeve mbështjellë të mbështetur nga një nuancë djallëzore vanilje.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SAPPHIRE BLUE”