DOLCE&GABBANA

VELVET COLLECTION AMBER SUN

33,900 L

“NJË AROMË SENSUALE DHE LULESH KU LINDJA DHE PERËNDIMI TAKOHEN SË BASHKU.”

Lexo më shumë →

Barkodi: 3423473032656 Kategorite:
Përshkrim

“Duke përzier shënimet e parfumerisë orientale me përbërësit më të mirë italianë, parfumi ofron një interpretim modern të përbërësit më të lashtë dhe mistik të parfumerisë”

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “VELVET COLLECTION AMBER SUN”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.