VAN CLEEF & ARPELS

Bois D’Iris

18,900 L 9,450 L

Bois d’Iris perzihet me nota pudrore te nderthurura me tymin e temjanit, shkelqimin e diellit italian dhe netet e erreta orientale.

Lexo më shumë →

Përshkrim

Kjo fragrance elegante le nje ndjesi delikate ne lekure. Fragranca e saj e rralle dhe delikate sjell nder mend pluhurin e orizit.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni parfumin ne 3 pikat e pulsimit: kyci, pjese e brendshme e berrylit dhe ne qafe.

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT.(SD ALCOHOL 39-C) PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER),ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE,, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CI19140 (YELLOW 5), CI 15510 (ORAGNE 4), CI 14700 ( RED 4), CI 42090 (BLUE 1)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Bois D’Iris”