Home » VAN CLEEF & ARPELS

Duke treguar 16 rezultate

Shiko Filtrat

Qe kur eshte krijuar ne Place Vendome ne 1906, Maison Van Cleef&Arpels ka punuar vazhdimisht ne pjese te jashtzakonshme fale aftesive te “Duar Arteve” dhe botes se vizionit poetik. Eshte ne mbreterine e rrefimeve qe kreativiteti dhe imagjinata e Maisonit qe prodhon “L’Extraordinaire“, qe frymezon fragrancat Van Cleef&Arpels qe ne 1976.