VAN CLEEF & ARPELS

Oud Blanc

18,900 L

Oud Blanc ka ne imagjinate aromen e drurit te djegur, duke lene nje akord I cili te con drejt temjanit dehes dhe akordet e drurit. Myshku I bardhe dhe vanilja lene nje gjurme te ngrohte dhe terheqese. Aplikojeni parfumin ne 3 pikat e pulsimit: kyci, pjese e brendshme e berrylit dhe ne qafe. ALCOHOL DENAT.(SD ALCOHOL 39-C) PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER),ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BHT, CITRONELLOL, EUGENOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL.

Lexo më shumë →

Përshkrim

Myshku I bardhe dhe vanilja lene nje gjurme te ngrohte dhe terheqese.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni parfumin ne 3 pikat e pulsimit: kyci, pjese e brendshme e berrylit dhe ne qafe.

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT.(SD ALCOHOL 39-C) PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER),ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BHT, CITRONELLOL, EUGENOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL.

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Oud Blanc”
Rreth Markës
Qe kur eshte krijuar ne Place Vendome ne 1906, Maison Van Cleef&Arpels ka punuar vazhdimisht ne pjese te jashtzakonshme fale aftesive te "Duar Arteve" dhe botes se vizionit poetik. Eshte ne mbreterine e rrefimeve qe kreativiteti dhe imagjinata e Maisonit qe prodhon “L’Extraordinaire“, qe frymezon fragrancat Van Cleef&Arpels qe ne 1976.