VAN CLEEF & ARPELS

Precious Oud

18,900 L

Precious Oud I ben homazhe nje esence mitike. Aquilaria, nje peme aziatike ose indiane, nxjerr ne pah aromen e saj te vertet gjate infektimit te drurit nga kerpudhat.

Lexo më shumë →

Përshkrim

Nje esence magjike pergjate frankincense dhe myrrh, aroma e rreshires, drurit dhe balsamit I jep kesaj fragrance nota toke dhe lekure.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni parfumin ne 3 pikat e pulsimit: kyci, pjese e brendshme e berrylit dhe ne qafe.

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT.(SD ALCOHOL 39-C) PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONENE, CINNAMYL ALCOHOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, EUGENOL, COUMARIN, BHT, CINNAMAL, CITRAL, BENZYL BENZOATE, ISOEUGENOL, CITRIC CID, BENZYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, FARNESOL, CI 15985 (YELLOW 6) CI 60730(EXT. VIOLET 2), CI 17200 (RED 33), CI 42090 (BLUE 1)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Precious Oud”
Rreth Markës
Qe kur eshte krijuar ne Place Vendome ne 1906, Maison Van Cleef&Arpels ka punuar vazhdimisht ne pjese te jashtzakonshme fale aftesive te "Duar Arteve" dhe botes se vizionit poetik. Eshte ne mbreterine e rrefimeve qe kreativiteti dhe imagjinata e Maisonit qe prodhon “L’Extraordinaire“, qe frymezon fragrancat Van Cleef&Arpels qe ne 1976.