DOLCE&GABBANA

VELVET COLLECTION CYPRESS

24,900 L

“NJË AROMË E FRESKËT AGRUMI PREJ DRURI E FRYMËZUAR NGA PYELLI CYPRESS ITALIAN I PEIZAZHEVE MESDHETARE.”

Lexo më shumë →

Barkodi: 730870225424 Kategorite: , ,
Përshkrim

Aroma është ndërtuar rreth një doze të këndshme cipre, duke pasqyruar fytyrën e saj të shndritshme në një aromë elegante agrumi të freskët druri. Pyelli Italian Cypress është një nga tiparet më ikonik të kopshteve mesdhetare. Me tharje elegante të kedrit, Velvet Cypress është një homazh për fshatin italian të fund-verës.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

Informacion shtesë
Marka

Line

Masa

Base notes

Top notes

,

Heart notes

, ,

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “VELVET COLLECTION CYPRESS”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.