Home » JIMMY CHOO

Duke treguar 7 rezultate

Shiko Filtrat

Nje marke luksoze simbol I shekullit 21, Jimmy Choo eshte I karakterizuar nga nje stil I forte, I pavarur, I guximshem dhe modern. Marka ka lindur nga imagjinata e Jimmy Choo, nje kepucar ne Eas End Londer ne fillim te viteve 1990. Kepucet jane ne zemer te games se produkteve, bashke me aksesoret e ndryshem, produkte lekure, kepuce meshkusjh dhe fragranca.