Back
Home » Dyqani » Rose Passion EAU DE PARFUM
JIMMY CHOO

Rose Passion EAU DE PARFUM

6,300 L12,600 L

Frymëzuar nga joshja e rivierës franceze, Rose Passion është një aromë e bukur e pasur që kap thelbin e magjepsjes. Duke u hapur me freskinë e ujit të kokosit dhe lulëzimin ekzotik të lules frangipani, do të zbuloni nota orkide dhe jasemini të plotësuara nga dru sandali dhe vanilje ekzotike. E fiksuar në një shishe rozë fuchsia me një fund të degraduar dhe stemën tonë të firmës JC.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Rose Passion EAU DE PARFUM”
Rreth Markës
Nje marke luksoze simbol I shekullit 21, Jimmy Choo eshte I karakterizuar nga nje stil I forte, I pavarur, I guximshem dhe modern. Marka ka lindur nga imagjinata e Jimmy Choo, nje kepucar ne Eas End Londer ne fillim te viteve 1990. Kepucet jane ne zemer te games se produkteve, bashke me aksesoret e ndryshem, produkte lekure, kepuce meshkusjh dhe fragranca.