Back
Home » Dyqani » Gorgeous! EAU DE PARFUM
-30%

Gorgeous! EAU DE PARFUM

4,480 L6,230 L

Një festë e grave dhe shpirtit femëror të sigurt, Michael Kors Gorgeous! është një aromë e guximshme me lule druri që di të bëjë një hyrje. Duke riinterpretuar një buqetë klasike, të harlisur me lule të bardha në një mënyrë krejtësisht moderne, Michael Kors Gorgeous! vjen në jetë përmes një aranzhimi krejtësisht të ri që përmirësohet nga një akordi i tymosur i duhanit dhe përmban një fund të fuqishëm prej druri. Është një kombinim i optimizmit dhe lehtësisë, dy cilësi plotësuese që përfaqësojnë gruan Michael Kors.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Gorgeous! EAU DE PARFUM”