Back
Home » Dyqani » PLEIN FATALE EAU DE PARFUM

PLEIN FATALE EAU DE PARFUM

8,100 L11,900 L

Frymëzuar nga një festë e stilit Philipp Plein ku shampanjë me gaz, fustane e bukura dhe buzë të theksuara janë në axhendë. Një aromë femërore, luksoze e kompozuar nga askush tjetër veçse mjeshtri i parfumierit Alberto Morillas.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL, CINNAMYL ALCOHOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BENZYL ALCOHOL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, CITRAL, EUGENOL, ISOEUGENOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 15985 (YELLOW 6).

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “PLEIN FATALE EAU DE PARFUM”