Back
Home » Dyqani » Y EAU DE PARFUM INTENSE
YVES SAINT LAURENT

Y EAU DE PARFUM INTENSE

12,500 L16,900 L

Y EAU DE PARFUM INTENSE shpreh një moment emocionues kur çlironi energjinë tuaj krijuese. Ndani idetë tuaja, dhuratat tuaja, pasionin tuaj me botën. Aroma e vetë-përmbushjes, intensiteti i përforcuar i ndarjes së pasionit tuaj.

Y EAU DE PARFUM INTENSE amplifikon nënshkrimin e lezetshëm dhe sensual të Y-së, duke e shijuar me një përzierje kokrrash blu dëllinjë, zemër të freskët të livandës Diva nga Provence dhe një mbidozë me nota të thella, elegante, seksi druri të paçulit nga Bali. Shumë i ftohtë. Tepër sensuale, me një intensitet gjatë gjithë ditës në një spray, përforconi pasionin tuaj.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Y EAU DE PARFUM INTENSE”
Rreth Markës
Yves Saint Laurent eshte nje simbol I unicitetit, krijimtarise dhe luksit, njekohesisht ne mode dhe ne boten e parfumerise dhe kozmetikes. Produktet ekskluzive te kozmetikes, makeup-it dhe parfumet nga Yves Saint Laurent perbejne nje pjese integrale te kesaj marke. Mahnituni nga perberja unike e Black Opium ose trajtojeni fytyren tuaj me produktet e koleksionit Touche Eclat. Perjetoni eksperiencen luksoze te produkteve ikone. Yves Saint Laurent- aty ku bukuria trasformohet ne veprim.