Back
Home » Dyqani » ELIE SAAB ELIXIR EAU DE PARFUM
ELIE SAAB

ELIE SAAB ELIXIR EAU DE PARFUM

12,800 L16,600 L

L’Elie Saab Elixir Eau de Parfum është aroma e re ikonë e gamës Elie Saab, e krijuar për gratë e fuqishme dhe joshëse në kërkim të një ilaçi dashurie. Kjo aromë me lule-qelibar hapet me një spërkatje neroli dhe mandarine dhe më pas bashkohet me zemrën e irisit libanez dhe akordit të dashurisë, një krijim nuhatës që ngjall emocione lidhjeje dhe joshjeje. Së fundi, baza karnale me nuanca qelibar të mirrës dhe benzoinës ngroh përbërjen. Me shishen e tij luksoze, Elie Saab Elixir është dhurata perfekte për çdo rast.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “ELIE SAAB ELIXIR EAU DE PARFUM”